|
11 700 грн
|
|
11 700 грн
|
платежі
по 5 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 700 грн
|
|
11 700 грн
|
платежі
по 5 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ariston Climate |
|---|---|
| Артикул | 3201456 |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 27 хв (до 45С) |
| Потужність | 1800 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску) |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 553 |
| Ширина | 450 |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробництва | Італія |