|
13 194 грн
|
|
13 194 грн
|
платежі
по 6 597 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 194 грн
|
|
13 194 грн
|
платежі
по 6 597 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BOSCH CLIMATE |
|---|---|
| Артикул | 7736507576 |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 3 год (до 60С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | Таймер |
| Захист | знезараження води |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 596 |
| Ширина | 450 |
| Вага | 17.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |