|
16 369 грн
|
|
16 369 грн
|
платежі
по 8 185 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 369 грн
|
|
16 369 грн
|
платежі
по 8 185 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | 304903 |
| Об'єм | 150 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 6 бар |
| Пульт | Так |
| Потужність | 1200 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | захист від замерзання |
| Елементи управління бойлером | поворотний перемикач |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 468 мм |
| Висота | 1327 |
| Ширина | 440 |
| Вага | 34.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |