|
10 441 грн
|
|
10 441 грн
|
платежі
по 5 221 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 441 грн
|
|
10 441 грн
|
платежі
по 5 221 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | 305189 |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 70 С |
| Тиск | 8 бар |
| Пульт | Так |
| Потужність | 800 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску) |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 640 |
| Ширина | 480 |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |