|
8 689 грн
|
|
8 689 грн
|
платежі
по 4 345 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 689 грн
|
|
8 689 грн
|
платежі
по 4 345 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | 306344 |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220 В 10 |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 70 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 2.08 г |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | Захист від перегріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 455 мм |
| Висота | 855 |
| Ширина | 440 |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробництва | Болгарія |