|
20 828 грн
|
|
20 828 грн
|
платежі
по 10 414 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 828 грн
|
|
20 828 грн
|
платежі
по 10 414 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | 302482 |
| Об'єм | 150 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220 Вт |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 70 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 3.06 г (до 45С) |
| Пульт | Так |
| Потужність | 1200 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску) |
| Елементи управління бойлером | індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 496 мм |
| Висота | 1315 |
| Ширина | 470 |
| Вага | 35 кг |
| Країна виробництва | Китай |