|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Артикул | GT10OMINITIKI |
| Об'єм | 10 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 9 бар |
| Час нагріву | 0.30 г (до 75С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Світловий індикатор |
| Захист | Захист від перегріву |
| Елементи управління бойлером | світловий індикатор |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 265 мм |
| Висота | 500 |
| Ширина | 350 |
| Вага | 8 кг |
| Країна виробництва | Сербія |