|
14 699 грн
|
|
14 699 грн
|
платежі
по 7 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 699 грн
|
|
14 699 грн
|
платежі
по 7 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Об'єм | 95 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 9 бар |
| Пульт | Є |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску) |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 963 |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 2 роки |