|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 9 бар |
| Пульт | Є |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 920 |
| Вага | 13 кг |
| Країна виробництва | Сербія |
| Гарантійний термін | 2 роки |