|
19 499 грн
|
|
19 499 грн
|
платежі
по 9 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 499 грн
|
|
19 499 грн
|
платежі
по 9 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Артикул | 700153 |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 2.10 г (до 75С) |
| Пульт | Є |
| Потужність | 3000 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1350 |
| Ширина | 490 |
| Вага | 48 кг |
| Країна виробництва | Сербія |
| Гарантійний термін | 12 місяців |