|
16 399 грн
|
|
16 399 грн
|
платежі
по 8 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 399 грн
|
|
16 399 грн
|
платежі
по 8 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Артикул | 700090 |
| Тип встановлення | Вертикальне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 150 мм |
| Час нагріву | 371065 хв (до 45С) |
| Пульт | Так |
| Потужність | 2000 Вт |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 445 мм |
| Висота | 950 |
| Ширина | 420 |
| Вага | 31 кг |
| Країна виробництва | Сербія |