|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Babyliss |
|---|---|
| Покриття пластин / насадок | Турмалінове покриття |
| Температура нагріву | 140-235 °С |
| Призначення | Побутовий |
| Регулювання температури | 140235 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Довжина шнура | 250 см |
| Потужність | 40 Вт |
| Особливості | вибір температури нагріву |
| Розмір | 4 х 32 х 3 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробника | Китай |