|
950 грн
|
|
950 грн
|
платежі
по 475 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
950 грн
|
|
950 грн
|
платежі
по 475 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | 200 °С |
| Призначення | Побутовий |
| Регулювання температури | 200 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 50 Вт |
| Особливості | запірний механізм для безпечного та зручного зберігання |
| Розмір | 33 х 7.5 х 5 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробника | Китай |