|
679 грн
|
|
679 грн
|
платежі
по 340 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
679 грн
|
|
679 грн
|
платежі
по 340 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Magio |
|---|---|
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | 130-230 °С |
| Призначення | Побутовий |
| Регулювання температури | 130230 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 40 Вт |
| Особливості | Термоізольований наконечникОбертовий шнур |
| Розмір | 25 х 4 х 3 см |
| Тип управління | Електронне |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробника | Китай |