|
2 269 грн
|
|
2 269 грн
|
платежі
по 1 135 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 269 грн
|
|
2 269 грн
|
платежі
по 1 135 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | REMINGTON |
|---|---|
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | 150-230 °С |
| Призначення | Побутовий |
| Регулювання температури | 150230 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 55 Вт |
| Особливості | налаштування температури hydracare |
| Розмір | 27 x 4 x 3.2 см |
| Тип управління | Електронне |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробника | Китай |