|
4 669 грн
|
|
4 669 грн
|
платежі
по 2 335 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 669 грн
|
|
4 669 грн
|
платежі
по 2 335 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Тип | Телескопічна |
|---|---|
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Грубої очистки (металевий) |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Рециркуляція повітря |
| Продуктивність | 700 м3год |
| Потужність | 200 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120/150 мм |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | турборежим |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габарити | 49.6 x 17.7 x 3045 |
| Вага | 8 кг |