|
3 919 грн
|
|
3 919 грн
|
платежі
по 1 960 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 919 грн
|
|
3 919 грн
|
платежі
по 1 960 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Eleyus |
|---|---|
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Грубої очистки (металевий) |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Рециркуляція повітря |
| Продуктивність | 1000 (макс. при вільному відводі повітря) мгод |
| Потужність | 200 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Колір виробника | Сірий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні, регулювання інтенсивності освітлення, встановлення з вихідною трубкою назовні рециркуляція обидва |
| Габарити | 52 х 15.5 х 27 |
| Вага | 11 кг |
| Країна виробництва | Китай |