|
9 499 грн
|
|
9 499 грн
|
платежі
по 4 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 499 грн
|
|
9 499 грн
|
платежі
по 4 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Рециркуляція повітря |
| Продуктивність | 650 мгод |
| Потужність | 110 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | D |
| Рівень шуму, дБ | 62 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Вага | 4.8 |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Гарантійний термін | 2 роки |