|
6 299 грн
|
|
6 299 грн
|
платежі
по 3 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 299 грн
|
|
6 299 грн
|
платежі
по 3 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Грубої очистки (металевий) |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Рециркуляція повітря |
| Продуктивність | 350 мгод |
| Потужність | 200 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | А |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Габарити | 60 x 17 x 30.6 |
| Вага | 8 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Гарантійний термін | 2 роки |