|
7 399 грн
|
|
7 399 грн
|
платежі
по 3 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 399 грн
|
|
7 399 грн
|
платежі
по 3 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OKP6547SH |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Рециркуляція повітря |
| Продуктивність | 366 (400 мгод потужність турбіни) |
| Потужність | 120 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Так |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | 2 х 3.5 вт |
| Особливості | 5шаровий захист мотору |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | D |
| Рівень шуму, дБ | 58 дБ 2 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Додатково | таймер вимкнення, індикація вибраної потужності |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина,см. | 38 |
| Габарити | 600 х 378 мм |
| Вага | 11,24 кг |
| Країна виробництва | Китай |