|
5 799 грн
|
|
5 799 грн
|
платежі
по 2 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 799 грн
|
|
5 799 грн
|
платежі
по 2 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OTP6241BH |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 475 (550 мгод потужність турбіни) |
| Потужність | 150 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED GU10 8W 800Lm 4000K 230V PAR16 |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | D |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | автоматичний запуск |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина,см. | 300 |
| Габарити | 600 х 3000 мм |
| Вага | 7,9 кг |
| Країна виробництва | Китай |