|
13 399 грн
|
|
13 399 грн
|
платежі
по 6 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 399 грн
|
|
13 399 грн
|
платежі
по 6 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 02131207 |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1200 (макс. при вільному відводі повітря) мгод |
| Потужність | 280 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | Є |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 5065 дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні (450 мм до електричної плити 650 мм до газової плити), коефіцієнт збільшення часу 1.7, клас захи |
| Ширина, см. | 792 |
| Глибина,см. | 277 |
| Габарити | 792 х 277 см |
| Вага | 13,72 |
| Країна виробництва | Іспанія |