|
21 299 грн
|
|
21 299 грн
|
платежі
по 10 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 299 грн
|
|
21 299 грн
|
платежі
по 10 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | DLN56AC50 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 570 мгод |
| Потужність | 252 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБ |
| Колір виробника | Сірий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні (450 мм до електричної плити 650 мм до газової плити), коефіцієнт збільшення часу 1.7, клас захи |
| Ширина, см. | 52 |
| Глибина,см. | 28 |
| Вага | 10.1 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 місяців |