|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | DWB96DM50 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Електронне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 360 при роботі на 3му рівні потужності при роботі на інтенсивному рівні потужності 580 мгод. |
| Потужність | 215 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Є |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х1.5 Вт |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | функція залишкового ходу вентилятора, інтенсивний рівень з автоматичним відключенням через 6 хвилин |
| Ширина, см. | 90 |
| Глибина,см. | 50 |
| Габарити | 900 х 500 х 635 мм |
| Вага | 13 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |