|
14 899 грн
|
|
14 899 грн
|
платежі
по 7 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 899 грн
|
|
14 899 грн
|
платежі
по 7 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | DWK65AD30R |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 616 мгод |
| Потужність | 115 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Є |
| Лампи | LED 2х3 Вт |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 66 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Додатково | функція контурної венлиляції, фільтр декоровано скляною пластиною |
| Ширина, см. | 60 |
| Габарити | 596 х 386 х 7501080 мм |
| Вага | 14 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |