|
2 899 грн
|
|
2 899 грн
|
платежі
по 1 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 899 грн
|
|
2 899 грн
|
платежі
по 1 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | F 2060 bk |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Плоска |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 350 мгод |
| Потужність | 65.5 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | Є |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 5668 дб |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | зворотний клапан, жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, температура освітлення 3000 K |
| Габарити | 60 х 11.2 х 47 см |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Китай |