|
18 648 грн
|
|
18 648 грн
|
платежі
по 9 324 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 648 грн
|
|
18 648 грн
|
платежі
по 9 324 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | Greco 80 wh |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1400 м3час |
| Потужність | 287 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | EcoLed |
| Особливості | індикатор забруднення фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 5065 дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Габарити | 80 х 116 х 29 см |
| Вага | 15 |
| Країна виробництва | Іспанія |