|
4 833 грн
|
|
4 833 грн
|
платежі
по 2 417 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 833 грн
|
|
4 833 грн
|
платежі
по 2 417 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 02089305 |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 2 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 600 м3год |
| Потужність | 107 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | EcoLed |
| Особливості | 5шаровий захист мотору |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 55 Дб |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні електричної 550 мм, газової 650 мм, встановлення з вихідною трубкою назовні рециркуляція обидва, |
| Ширина, см. | 70 |
| Глибина,см. | 28 |
| Габарити | 700 х 280 мм |
| Вага | 10,44 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |