|
4 199 грн
|
|
4 199 грн
|
платежі
по 2 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 199 грн
|
|
4 199 грн
|
платежі
по 2 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | TF2003 DURALUM 600 |
|---|---|
| Бренд | Catalyst |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 2 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 600 м3год |
| Потужність | 100 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | галогенова лампа |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | А |
| Рівень шуму, дБ | 45.557 дб |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | проста в установці система, фільтри, які можна мити в посудомийній машині |
| Габарити | 60 х 18 х 28 см |
| Вага | 7 |
| Країна виробництва | Китай |