|
3 452 грн
|
|
3 452 грн
|
платежі
по 1 726 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 452 грн
|
|
3 452 грн
|
платежі
по 1 726 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 02034501 |
|---|---|
| Бренд | Catalyst |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 600 (при максимальному відводі повітря) мгод |
| Потужність | 141 (загальна) Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | Є |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | D |
| Рівень шуму, дБ | 5468 дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | проста в установці система, фільтри, які можна мити в посудомийній машині |
| Ширина, см. | 600 |
| Глибина,см. | 280 |
| Габарити | 600 х 17.5 х 280 см |
| Вага | 8,08 |
| Країна виробництва | Китай |