|
3 429 грн
|
|
3 429 грн
|
платежі
по 1 715 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 429 грн
|
|
3 429 грн
|
платежі
по 1 715 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | TF5260 X |
|---|---|
| Бренд | Catalyst |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 600 м3год |
| Потужність | 65 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | А |
| Рівень шуму, дБ | 5468 дб |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні 650 мм, встановлення з вихідною трубкою назовні рециркуляція обидва, клас електроізоляції II |
| Габарити | 60 х 17.5 х 28 см |
| Вага | 7 кг |
| Країна виробництва | Китай |