|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 02034107 |
|---|---|
| Бренд | Catalyst |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 700 (макс. при вільному відводі повітря) мгод |
| Потужність | 67 (загальна) Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | Є |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 47.861.1 дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Додатково | проста в установці система, відстань від варильної поверхні 650 мм |
| Ширина, см. | 595 |
| Глибина,см. | 297 |
| Габарити | 595 х 297 см |
| Вага | 7,14 |
| Країна виробництва | Китай |