|
6 588 грн
|
|
6 588 грн
|
платежі
по 3 294 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 588 грн
|
|
6 588 грн
|
платежі
по 3 294 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | TFH 6430 gwh |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 697.5 м3год |
| Потужність | 110 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | SS LED |
| Особливості | 5шаровий захист мотору |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | А |
| Рівень шуму, дБ | 4462 дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | проста в установці система, фільтри, які можна мити в посудомийній машині |
| Габарити | 598 х 320 см |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Китай |