|
23 005 грн
|
|
23 005 грн
|
платежі
по 11 503 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
23 005 грн
|
|
23 005 грн
|
платежі
по 11 503 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | Thalassa 800 xgwh |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 5 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1360 м3год |
| Потужність | 143 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | немає даних |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | SS LED |
| Особливості | 5шаровий захист мотору |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | А |
| Рівень шуму, дБ | 4064 дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | проста в установці система, відстань від варильної поверхні 650 мм |
| Габарити | 80 х 117 х 31.4 см |
| Вага | 15 |
| Країна виробництва | Іспанія |