|
2 249 грн
|
|
2 249 грн
|
платежі
по 1 125 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 249 грн
|
|
2 249 грн
|
платежі
по 1 125 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | CH500SF |
|---|---|
| Бренд | DAHATI |
| Тип | Плоска |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 450 м3год |
| Потужність | 100 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | ELED |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | А |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні електричноїгазової 4065 см, регулювання інтенсивності освітлення, коефіцієнт збільшення часу 0.6, |
| Габарити | 490 х 85 х 482 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантійний термін | 10 місяців |