|
5 555 грн
|
|
5 555 грн
|
платежі
по 2 778 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 555 грн
|
|
5 555 грн
|
платежі
по 2 778 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | LFC316X |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 420 мгод |
| Потужність | 420 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | ELED |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | D |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | проста в установці система, фільтри, які можна мити в посудомийній машині |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина,см. | 45 |
| Габарити | 59.8 х 102 х 45 см |
| Вага | 7.1 кг |
| Країна виробництва | Польща |