|
13 455 грн
|
|
13 455 грн
|
платежі
по 6 728 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 455 грн
|
|
13 455 грн
|
платежі
по 6 728 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | LFG716X |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 700 (при интенсивном режим), 580 мч (макс.), 300 мч (мин.) мгод |
| Потужність | 250 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | проста в установці система, відстань від варильної поверхні 650 мм |
| Ширина, см. | 54 |
| Глибина,см. | 30 |
| Габарити | 390 х 610 х 450 мм |
| Вага | 8.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |