|
16 699 грн
|
|
16 699 грн
|
платежі
по 8 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 699 грн
|
|
16 699 грн
|
платежі
по 8 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | LFT816K |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 730 м3год |
| Потужність | 170 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED стрічка |
| Особливості | датчик забруднення фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | D |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Додатково | індикація забруднення фільтру |
| Габарити | 1180 x 598 x 454 мм |
| Вага | 13.7 кг |
| Країна виробництва | Італія |