|
4 359 грн
|
|
4 359 грн
|
платежі
по 2 180 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Якість і надійність в кожній деталі
Кожен користувач бажає отримати максимум результату від використання придбаної техніки і конкурентний ринок дозволяє це зробити. Перевірений роками бренд Eleyus також представляє потужну і доступну техніку, яка відмінно зарекомендувала себе і дана витяжка не є винятком. Набір відмінних характеристик, а також демократична ціна Eleyus Vertical 1000 50 роблять витяжку незамінним помічником на кухні.
Стильний дизайн
Дана витяжка відноситься до пристроїв пристенного типу і дозволяє монтувати конструкцію в приміщенні найкращим чином. Декоративне оздоблення робить Eleyus Vertical 1000 50 саме тим агрегатом, який здатний гармонійно вписатися в кухню з будь-яким сучасним інтер'єром і не тільки. Для додаткового комфорту витяжка оснащена освітленням у вигляді лампи розжарювання, що дозволяє управляти роботою пристрою навіть при відсутності основного джерела світла. На панелі знаходяться механічні елементи керування, що дозволяє швидко налаштувати роботу вертикальної витяжки.
Кращі характеристики у своїй серії
Дана витяжка відмінно справляється видаленням і чистої повітря всередині приміщення, що робить її затребуваним пристроєм. Потужний мотор на 270 Вт дозволяє за мінімум часу провести очистку повітря з продуктивністю 1000 м3/год. Додатково є 3 швидкості роботи, завдяки чому користувач може вибрати оптимальний режим функціонування в залежності від ступеня забруднення повітря в приміщенні. Рівень шуму під час роботи не перевищує максимально допустимих значень, що дає можливість без дискомфорту використовувати витяжку. Для самої очищення може використовуватися жирової вугільний фільтр, який в свою чергу забезпечить ефективний вплив на склад що потрапляє в витяжку повітря.
|
4 359 грн
|
|
4 359 грн
|
платежі
по 2 180 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | VERTICAL 1000 50 BL |
|---|---|
| Бренд | Eleyus |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1000 м3/год |
| Потужність | 270 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | проста в установці система, відстань від варильної поверхні 650 мм |
| Габарити | 670-905 х 496 х 270 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Країна виробництва | Україна |