|
20 066 грн
|
|
20 066 грн
|
платежі
по 10 033 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 066 грн
|
|
20 066 грн
|
платежі
по 10 033 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 305.0625.312 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Електронне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 670 мгод |
| Потужність | 270 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 69 (згідно DIN EN 607043 макстурбо) дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Ширина, см. | 60 |
| Габарити | 60 см |
| Вага | 13.5 кг |
| Країна виробництва | Італія |