|
8 199 грн
|
|
8 199 грн
|
платежі
по 4 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 199 грн
|
|
8 199 грн
|
платежі
по 4 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 305.0602.049 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 580 (DIN IEC 6159 макс) мгод |
| Потужність | 125 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 1 Х 5 Вт |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 70 (згідно DIN EN 607043 макстурбо) дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття нержавіюча сталь, скляний козирок |
| Ширина, см. | 52 |
| Габарити | 52 см |
| Вага | 7,1 |
| Країна виробництва | Італія |