|
8 337 грн
|
|
8 337 грн
|
платежі
по 4 169 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 337 грн
|
|
8 337 грн
|
платежі
по 4 169 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 305.0602.050 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 580 мгод |
| Потужність | 250 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | фільтри, які можна мити в посудомийній машині |
| Ширина, см. | 70 |
| Габарити | 343 х 702 х 286 мм |
| Вага | 8 кг |
| Країна виробництва | Італія |