|
5 899 грн
|
|
5 899 грн
|
платежі
по 2 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 899 грн
|
|
5 899 грн
|
платежі
по 2 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 325.0568.817 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 420 590(DIN IEC 6159 макс ) мгод |
| Потужність | 165 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | 5шаровий захист мотору |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | 220240V 50 Гц, жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| Ширина, см. | 60 |
| Габарити | 600 мм |
| Вага | 14,72 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |