|
16 201 грн
|
|
16 201 грн
|
платежі
по 8 101 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 201 грн
|
|
16 201 грн
|
платежі
по 8 101 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 305.0665.364 |
|---|---|
| Бренд | Franke |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Електронне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1035 (у режимі вільного відведення повітря) мгод |
| Потужність | 240 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 1х3 Вт |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Додатково | монтаж на відстані від 450 мм від електричної та 650 мм від газової варильної поверхні |
| Ширина, см. | 52 |
| Габарити | 52 см |
| Вага | 9 |
| Країна виробництва | Німеччина |