|
7 799 грн
|
|
7 799 грн
|
платежі
по 3 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 799 грн
|
|
7 799 грн
|
платежі
по 3 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHI611ES |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 370 (макс.) при рециркуляції 140 мгод |
| Потужність | 146 підключення Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х3 Вт |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | ефективність фільтрації жиру 75.1, відстань від варильної поверхні газової 65 см електричної 45 см |
| Ширина, см. | 53 |
| Глибина,см. | 30 |
| Габарити | 53.4 х 30 см |
| Вага | 4,8 кг |
| Країна виробництва | Італія |