|
9 499 грн
|
|
9 499 грн
|
платежі
по 4 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 499 грн
|
|
9 499 грн
|
платежі
по 4 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHI681EB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 370 (при відведенні 140 при рециркуляції) мгод |
| Потужність | 140 (двигунаПриєднувальна потужність 146) Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х3 Вт |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | D |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | ефективність фільтрації жиру 75.1, відстань від варильної поверхні газової 65 см електричної 45 см |
| Ширина, см. | 53 |
| Глибина,см. | 30 |
| Габарити | 543 х 300 х 208 мм |
| Вага | 4,8 кг |
| Країна виробництва | Китай |