|
7 599 грн
|
|
7 599 грн
|
платежі
по 3 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 599 грн
|
|
7 599 грн
|
платежі
по 3 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHP523E10X |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 322 мгод |
| Потужність | 91 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х3 Вт |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 6167 дб |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | ефективність фільтрації жиру 75.1, відстань від варильної поверхні газової 65 см електричної 45 см |
| Ширина, см. | 50 |
| Глибина,см. | 31 |
| Габарити | 50 х 30.5 см |
| Вага | 6,8 кг |
| Країна виробництва | Словенія |