|
18 599 грн
|
|
18 599 грн
|
платежі
по 9 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 599 грн
|
|
18 599 грн
|
платежі
по 9 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | WHI6SYB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Електронне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 650 на 3ій швидкості мгод |
| Потужність | 266 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х3 Вт |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | ефективність фільтрації жиру 75.1, відстань від варильної поверхні газової 65 см електричної 45 см |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина,см. | 57 |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробництва | Китай |