|
19 399 грн
|
|
19 399 грн
|
платежі
по 9 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 399 грн
|
|
19 399 грн
|
платежі
по 9 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | WHI6SYW |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Електронне |
| Фільтри | Вугільні фільтри |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 650 на 3ій швидкості мгод |
| Потужність | 266 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х3 Вт |
| Особливості | функція автоматичного увімкнення освітлення AdaptLight |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина,см. | 57 |
| Габарити | 450 х 595 х 380 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробництва | Словенія |