|
18 999 грн
|
|
18 999 грн
|
платежі
по 9 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 999 грн
|
|
18 999 грн
|
платежі
по 9 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | WHT6SYB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | Камінна |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 650 макс. мгод |
| Потужність | 260 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х6 Вт |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина,см. | 46 |
| Вага | 14,3 кг |
| Країна виробництва | Китай |